DO POBRANIA

KURS

ZOSTAŃ PROJEKTANTEM SWOJEJ KUCHNI

9 KROKÓW DO GOTOWEJ KONCEPCJI UKŁADU I STYLISTYKI


Kurs projektowania kuchni w pigułce

Koncentruję się głownie na projektowaniu wymagających powierzchni (dostępne usługi tutaj) – często niełatwych, ale przy pewnych sprytnych i ergonomicznych rozwiązaniach - pozwalających stworzyć przytulne i w pełni funkcjonalne wnętrze.

Kurs ZOSTAŃ PROJEKTANTEM SWOJEJ KUCHNI - 9 kroków do gotowej koncepcji układu i stylistyki to moja spisana wiedza w zakresie dobrego projektowania kuchni.

Bardzo zależało mi, żeby kurs ten pomógł Ci zaprojektować samodzielnie Twoją kuchnię a jednocześnie był przystępny i łatwy w odbiorze. Napisałam go tak, żebyś czytając go czuł, jakbym była obok i prowadziła Cię ku Twojej nowej wymarzonej kuchni, tak jak prowadzę moich Klientów podczas standardowego projektu. 

Czemu powstał ten kurs?

Wiedza o tym jak projektować mieszkanie, żeby było dobrze w nim żyć nie jest dziś wysoce dostępna. A bez niej bardzo trudno właściwie wykorzystać dostępną przestrzeń. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że powierzchnie mieszkań w Polsce są dość małe (i widać tendencję do ich postępującego zmniejszania).

I tak powstał kurs ZOSTAŃ PROJEKTANTEM SWOJEJ KUCHNI.

Do kogo jest kierowany kurs?

Najlepiej będzie powiedzieć, że kurs jest dla każdego, kto chce zaprojektować swoją kuchnię samodzielnie (lub prawie samodzielnie, np. mając moje wsparcie w postaci konsultacji dla Pakietów Premium lub VIP).

Poradnik jest napisany w sposób konkretny, nie ma w nim pustych zaleceń, mądrych słów. Dowiesz się za to jak powinno się względem siebie sytuować AGD i wyposażenie, jak zadbać o to, żeby kuchnia była wygodna i o co chodzi z tym "złotym trójkątem" i wiele więcej.


Ręczę za wartość, jaką niesie ze sobą treść kursu i jestem go pewna. Dlatego daję Ci GWARANCJĘ ZWROTU - jeśli nie będziesz zadowolony zwrócę Ci poniesiony koszt. Jedyny warunek - daj mi znać do dwóch tygodni od daty zakupu. 

JAK PRACOWAĆ Z KURSEM?

Kurs ma postać ebooka.  Na mojej stronie pobierzesz go aktualnie za darmo. Pobrany kurs nie zawiera kodu zniżkowego na wizualizacje, ale to nic, jeśli będziesz potrzebował wizualizacji daj mi znać

W Kursie znajdziesz zadania i ćwiczenia do wykonania poprzedzone sporą dawką informacji, trików do zastosowania i moich przemyśleń. 

Format i czcionka jest dostosowana tak, żeby łatwo Ci było go czytać na monitorze oraz na Twoim telefonie, może np. jadąc do pracy w autobusie? (ps. za pomysł dziękuję mojej przyjaciółce :*). 

Jeśli zamówisz Pakiet Premium możesz do mnie napisać w dowolnym momencie z prośbą o wizualizację Twojej koncepcji, która powstała po przestudiowaniu kursu.

Jeśli z kolei będziesz miał Pakiet VIP oprócz wizualizacji Twojej koncepcji będę Ci służyć radą online i odpowiem na Twoje pytania w związku z projektowaną przez Ciebie kuchnią.


PAKIETY KURSU

Uwaga, uwaga. Pakiet STANDARD jest aktualnie za darmo.  Pobierz go i działaj!

Jeśli nie wiesz, który Pakiet wybrać a czujesz, że chcesz zupełnie sam zaprojektować swoją kuchnię wtedy polecam Ci Pakiet STANDARD.

Ale być może będziesz chciał zobaczyć na fotorealistycznej wizualizacji kuchnię, którą z pomocą mojego kursu sam zaprojektowałeś? Wtedy koniecznie rozważ Pakiet PREMIUM zawierający jedną wizualizacją kuchni według Twoich wytycznych. Jeśli zastanawiasz się czy warto wybrać ten pakiet to może przekona Cię, że w zestaw pakietu wchodzi ebook o wartości 59zł oraz wizualizacja układu i stylistyki o wartości 200zł.

Jeśli potrzebujesz nie tylko wizualizacji, ale i dłuższego wsparcia eksperta wykup Pakiet VIP. W cenę pakietu wchodzi wszystko to, co w niższych pakietach, a dodatkowo rok konsultacji online w zakresie Twojej kuchni (czas liczony od momentu zakupu kursu). Dzięki temu będziesz mieć możliwość rozwiać swoje wszelkie wątpliwości w trakcie całego procesu projektowania kuchni. W tym pakiecie dostajesz: ebook o wartości 59zł, wizualizacje układu i stylistyki o wartości 200zł oraz konsultacje, których standardowy koszt wynosi od 300zł.


"do wyboru masz 3 Pakiety, wybierz ten, który odpowiada Ci najbardziej"

 

Zaprojektuj Twoją kuchnię samodzielnie. Śmiało, spróbuj. Przecież nic nie tracisz. 

Nie chcesz sam projektować kuchni? Nic się nie dzieje, sprawdź opcje moich usług i skontaktuj się ze mną