RECENZJE

Poniżej znajdują się opinie, za które serdecznie dziękuję. Więcej recenzji zobaczysz na Facebook, w dziale Recenzje lub Posty gości.

Doskonały kontakt, duża wiedza dotycząca kompaktowych rozwiązań przy małych przestrzeniach, świetne pomysły poparte fajnymi wizualizacjami, ktore pomagaja w podejmowaniu decyzji dotyczacych całościowego remontu mieszkania (lacznie z burzeniem/budowaniem scian, ukladem funkcjonalnym, umeblowaniem itd.). Serdecznie polecam Pania Kinge!!!

- Wojciech M.

Pani Kinga to chodzące kompendium wiedzy w zakresie projektów wnętrz dla małych i dużych przestrzeni. Doskonały kontakt na każdym etapie realizacji projektu. Niezmęczona ciągłymi pytaniami, potrafi rozwiać każde wątpliwości, ma doskonale wyczucie potrzeb klienta przy tym jest dokładna i rzetelna. Gorąco polecam

- Sylwia G.

Pracownia Kardamon to prawdziwy skarb :) :) Współpraca z Panią Kingą to przyjemność - osoba o tak dużej życzliwości, cierpliwości, intuicji i wyczuciu potrafi wyczarować wnętrze, które mamy w głowie, a nie potrafimy go sami wymyślić. Punktualność i profesjonalizm sprawiają, że wszystko dzieje się w umówionych terminach. Pani Kinga nie narzuca swoich pomysłów i gustu, potrafi wyszukać wnętrzarskie perełki i naprawdę odczytuje potrzeby klienta. Zauważa kiedy myślimy niepraktycznie i potrafi przewidzieć różne utrudnienia oraz wziąć pod uwagę budżet jakim dysponujemy. Z anielską cierpliwością odpowiada na niekończące się pytania i nie pozwala zwątpić w krytycznych momentach kiedy nasz metraż okazuje się za mały na wszystko. Urządzanie mieszkania z Kardamonem jest po prostu łatwe :) Serdecznie dziękuję i pozdrawiam :)

- Kasia K.


Współpraca z Pracownią Kardamon jest najprzyjemniejszym wspomnieniem z remontu naszego M1 :) Dzięki genialnym pomysłom Pani Kingi okazuje się, że na 30m2 można mieć naprawdę wszystko do wygodnego życia- oddzielną, komfortową sypialnię, wygodny salon, piękną , pojemną, użyteczną kuchnię wyposażoną w niezbędny sprzęt...a w całości miejsce do którego po prostu chce się wracać, w którym chce się przebywać, za którym się tęskni ...przez cały proces projektowania -od momentu pomiaru pomieszczeń aż do chwili wygodnego usadowienia się na kanapie z filiżanką kawy- kontakt z Panią Architekt przebiegał wzorcowo...Pani Kingo, dziękujemy za : cierpliwość, uprzejmość, dostępność, dokładność, pomysły, wykonanie...dziękujemy za "nasz kawałek podłogi "

- Magda B.


Przyszliśmy bez pomysłu i nadziei, że w naszym małym salonie z kuchnią nie zmieścimy ani stołu ani wymarzonej wyspy, a mamy i stół i wymarzoną wyspę :) Pani Kinga pokazała nam również, że to co się nam podoba i wydaje się odpowiednie nie zawsze idzie w parze z rzeczywistością :) Prosto, a oryginalnie i na każdą kieszeń. Polecam :D

- Małgorzata Z.


Współpraca z Panią Kingą to była przyjemność! Świetny kontakt, mnóstwo pomysłów i ostateczny efekt, który w 100% był taki jak chciałam i oczekiwałam :)

- Justyna P.