O MNIE

Masz małe mieszkanie a potrzebujesz dużo miejsca? A może bezskutecznie szukasz sposobu na nieustawne pomieszczenie? Dzięki dobrej aranżacji Twoje mieszkanie, niezależnie od jego wielkości i kształtu, może być odbiciem wszystkiego tego, czego potrzebujesz i idealnie dopasować się do Twojego stylu życia.

Prywatnie wiele lat na studiach i po studiach mieszkałam w bardzo małych mieszkaniach, jak większość z nas w miastach. Miałam wtedy okazję spojrzeć na te wnętrza inaczej, oczami osoby, która lubi optymalizować. Zauważyć błędy i nauczyć się, jak je naprawiać. Zobaczyłam i utwierdziłam się w przekonaniu, że nie trzeba koniecznie wielu zmian, żeby wydobyć z mieszkania jak najwięcej. Najczęściej wystarczy jedynie współpracować z tym, co mieszkanie oferuje i podkreślać w nim to, co w nim wyjątkowe.

Założyłam i byłam właścicielem Pracowni Kardamon. Aktualnie pracuję jako freelancer i realizuję projekty na Twoje zlecenie. Specjalizuję się w projektowaniu, aranżacji i wystroju małych wnętrz i dzielę się z Wami sprawdzonymi wskazówkami związanymi z organizacją wygodnego życia na małej przestrzeni.

Moje motto - projekt jest dla Ciebie

Dla Ciebie. I zgodny z Twoimi wymaganiami. Dążę do tego, by nie był on odrealniony i późniejsze jego wykonanie nie wymagało kosztownych i trudnych czy wręcz niemożliwych do realizacji ingerencji w konstrukcję mieszkania. Jako zasada szukam rozwiązań najmniej inwazyjnych. Poprzez różne zabiegi czy to w zakresie układu czy stylistyki wyciskam z mieszkania wszystko co możliwe.


Gdy ma to sens w kontekście uzyskania lepiej zorganizowanej przestrzeni Twojego mieszkania mogę Ci zaproponować np. zmiany ułożenia ścianek. Ale pamiętaj - tylko wtedy, jeśli Ty jesteś na to gotowy. To Ty decydujesz o ostatecznym wyglądzie mieszkania, ja służę radą i w czasie projektu jestem Twoim osobistym doradcą.