USŁUGI

Specjalizuję się w małych bądź trudnych i nietypowych pomieszczeniach. Czasem przyjmuję projekty dużych mieszkań lub dużych domów, jednak moim głównym celem jest projektowanie pomieszczeń wymagających. Praca z nimi daje mi satysfakcje pełnego wykorzystania mojej wiedzy i doświadczenia i jest czymś znacznie więcej niż ustaleniem stylistyki. 

W mojej ofercie znajdziesz zarówno doradztwo jak i systemowe projekty, pomagam przy przygotowaniu mieszkania na wynajem i sprzedaż.

"moją pasją jest praca z mieszkaniami małymi lub nietypowymi"

Projekt wnętrza

Projekt to metodyczne uzyskiwanie w ścisłej współpracy z Tobą opracowania Twojego mieszkania w postaci wizualizacji i dokumentacji, która to posłuży Tobie podczas prac remontowych czy wykończeniowych.  Jest to proces, podczas którego krok po kroku adresuję Twoje wymagania.

Jeśli potrzebujesz projektu wnętrza możesz zamówić Pakiet Mini Maxi, Pakiet 3+3 lub Pakiet Bez limitu, zależnie od liczby wizualizacji, które Cię satysfakcjonują.


Projekt na maila

Nie mieszkasz w Krakowie? Mieszkasz, ale nie masz czasu na spotkania? Nie zastanawiaj się i wyślij mi wymiary Twojego mieszkania na maila. 

Przygotuję dla Ciebie cały projekt kontaktując się telefonicznie i mailowo. Nie bój się, że dostaniesz projekt, który Ci nie odpowiada. Odległość nie przeszkadza mi słuchać Ciebie i Twoich wymagań. Pracuję z Tobą dopóki nie będziesz zadowolony. 

Zaufaj mi. Nie będziesz pierwszy, który nie ruszając się z domu dostał dzięki mnie na własne biurko wymarzony projekt nowej aranżacji swojego M.

Etapy projektu:

✔ Analiza Wymagań - etap, podczas którego na poziomie minimum ogólnym definiujemy Twoje oczekiwania w stosunku do mieszkania. W następnych etapach będziemy je precyzować, ale ten etap jest ważny choćby dlatego, żebyś powoli zaczął odkrywać i nazywać swoje wymagania.

✔ Etap Układu - tutaj precyzujemy wymagania odnośnie funkcjonalnego rozkładu mieszkania. Jest to etap niezmiernie istotny, bo z niego mogą wynikać np. zmiany w instalacjach. W skrócie: na tym etapie koncentrujemy się na tym, żeby mieszkanie pasowało do Ciebie i Twoich potrzeb

✔ Etap Stylistyki - ostatni etap, podczas którego korzystamy z efektów poprzednich etapów i precyzujemy wymagania odnośnie aranżacji stylistycznej mieszkania. Można sobie wyobrazić, że jest to "kolorowanie" układu. Jest to etap istotny w kontekście odbioru wizualnego. 


Doradztwo i homestaging

Przygotowanie mieszkania do sprzedaży lub najmu

To opcja dla tych, co marzą o niekosztownym odświeżeniu wnętrza dla mieszkań pod wynajem lub do sprzedaży. I również tych wnętrz, które przeżyły swoją epokę i czekają z utęsknieniem na tanie odświeżenie swojego wyglądu bez dodatkowych remontów. Przy takim rodzaju współpracy staram się wykorzystać te meble, które już są i pracuję kolorem, rearanżacją elementów wnętrza oraz dekoracjami. Zależnie od stanu mieszkania wspólnie decydujemy o zakresie prac, standardowo jest to:


Konsultacje i doradztwo

W przypadku zamówienia u mnie usługi konsultacji dla mieszkania, które chcesz ostatecznie zaprojektować sam, ale potrzebujesz porad i pomysłu, albo masz już mocno sprecyzowane wymagania, które potrzebujesz jedynie uporządkować, polecam albo Pakiet Konsultacje albo Pakiet Mini Maxi, przez wzgląd na jego typowo doradczy charakter, który zawiera w sobie dodatkowo dokument propozycji zmian. 


Pakiety usług

Czemu warto?

Jeśli Twoje mieszkanie jest małe czy nieustawne czy wymagające w innym sensie, a Ty nie masz na nie pomysłu, nie wiesz, jak sobie z nim poradzić lub pogubiłeś się w mnogości rozwiązań,  wtedy jestem tutaj dla Ciebie. 

Ze mną na spokojnie zobaczysz Twoje mieszkanie w nowej odsłonie na foto-realistycznych wizualizacjach. Pijąc kawę lub herbatę zdecydujesz, mając przed sobą aranżacje, o kolorze ścian. Zobaczysz parę układów i będziesz mógł wybrać, czy chcesz łóżko tu czy tam. Bez przesuwania go w mieszkaniu. A potem będziesz mógł zrealizować wykończenie czy zrobić remont bez ryzyka niewłaściwego doboru tapet. Bez dodatkowego stresu, czy faktycznie tak ma wyglądać kuchnia albo czy te płytki pasują. Bez szukania po omacku. Bo będziesz wiedział, czego szukać.

Zorganizowałam moją działalność tak, by ograniczyć koszty stałe moich usług a tym samym móc zaoferować Ci wyjątkowe ceny. Dlatego nie wynajęłam biura a moją pracownią jest przede wszystkim moja głowa. To w niej wszystko się tworzy i układa w pomysł. Pomaga mi - moje biurko, mój komputer. 


Dalej zastanawiasz się, czy chcesz zamówić usługi projektowe? Podpowiem Ci - zaufaj swojej intuicji. Moja szczera porada jest jednak taka, żebyś nie polegał na wyobraźni. Ta lubi sprawy upiększać. Znasz to uczucie, jak z kwaśną miną patrzymy na końcowy efekt prac i mówimy sobie, że inaczej to sobie wyobrażaliśmy? Tak już jest, wszyscy tak mamy. Zauważ, że zanim inżynierowie zaczną budować samolot czy samochód, najpierw budują ich komputerowe czy rzeczywiste modele. Zatem jeśli chcesz sam projektować mieszkanie ściągnij darmowy program i najpierw zwizualizuj swój pomysł. Lub skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia.